برگزاری جلسه هماهنگی نیروهای خدمات عمومی بیمارستان امام رضا (ع) شفت

برگزاری جلسه هماهنگی نیروهای خدمات عمومی بیمارستان امام رضا (ع) شفت

برگزاری جلسه هماهنگی نیروهای خدمات عمومی بیمارستان امام رضا (ع) شفت

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع) شفت روز دوشنبه 15 اسفند 1401 جلسه هماهنگی نیروهای خدمات عمومی بیمارستان امام رضا (ع) شفت در سالن اجتماعات برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور دکتر مدرسی رئیس ، ستوده مدیر ، خانم رضایی مدیر خدمات پرستاری ، محمودی مدیر عامل شرکت کیان شایق و جمعی از کارشناسان اداری و پرستاری و همچنین نیروهای خدمات طرف قرارداد با بیمارستان حضور داشتند.

در این روز دکتر مدرسی ضمن تقدیر از زحمات نیروهای خدمات از آنان خواستند در ارائه خدمت به بیماران با تمام تلاش عمل نمایند. در ادامه ستوده ضمن ارائه گزارش مفصل از شیوه ارائه خدمت نیروهای خدمات از تک تک آنان خواستند با توجه به اهمیت جایگاه کاری پرسنل خدمات به لحاظ پاسخگویی به بیماران و همراهان بیمار و همچنین پرسنل بیمارستان در انجام فعالیت های خود بصورت برنامه محور عمل نمایند. در ادامه محمودی مدیر عامل شرکت کیان شایق ضمن تحلیل شیوه انجام کار پرسنل خدمات در بیمارستان از آنان خواستند بر اساس درخواست مسئولین بیمارستان و بخش ها عمل نمایند و در ادامه کارشناسان بهداشت محیط، کنترل عفونت و ایمنی بیمار ، مسئول بخش دیالیز، مسئول بخش اورژانس و سایر مواردی را عنوان نمودند.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1401/12/15 14:08